Video: Gökçek’in korumaları Kızılay’ın ortasında protestocu kadınlara şiddet uyguladı.

Bugün, Gökçek’e atılan yumurtalardan sonra 2 kadın zorla bir alışveriş merkezine sokuldu.
Kadınlara kameralara, fotoğraf makinelerine, canlarının yanmasına aldırmadan zor kullanıldı, taciz edildi, şiddet uygulandı.


Gökçek'e yumurta atılışı tam görüntüler ile insan08

Bu analizlik bir video.

baştaki “vurun vurun” seslerine dikkat.
02:45 de kadının kolunu burkarken, “sen birinin kafasına bir şey atarsan ben de sana böyle yaparım” dediği sıralarda, kadına işkence yaptığı açıkça görülüyor.
04:08 de “ben onun (gökçek’in) kılına zarar vermemesi için canımı veririm” derken, kadının canını yaktığı, fiziksel üstünlüğünü kullandığı çok açık.

Devamında 05:15 de “hayatımda kaba kuvvet kullanmadım, ilk defa sana kullanıyorum” demesi, bu sırada kadını profesyonelce hırpalıyor olması, şimdiye kadar dövmeye çalıştığı kadınları sevdiğini sanıyor olduğu görülüyor. Hemen ardından, “reklamını yaptırmayın” diyen adamla, işkencenin ve tacizin kapalı kapılar ardında süreceğine işaret ediliyor.

2 thoughts on “Video: Gökçek’in korumaları Kızılay’ın ortasında protestocu kadınlara şiddet uyguladı.”

  1. o sikine koduğumun güvenliklerini bulur, milim milim doğrar, it kanı niyetine alnıma sürer, gülümseyerek ordan uzaklaşırım.
    ne sanıolar lan bunlar kendilerini

    1. güvenlik farkında kameraya çekildiğinin , başına bu olay yüzünden bi iş gelirse arkasında dursunlar diye ”ben gökçek için canımı veririm görevim bu ayakları yapıyor” ,kansız , soysuz herif bide kadına ilk defa sana uyguluyorum sende hak ediyorsun diyor … Hak etmek ne demek ? Asıl sen neleri hak ediyorsun…üstteki yorumda onu açıklıyor.

Yorum Yap!